Niaj solvoj estas tre agnoskitaj kaj fidindaj de klientoj kaj plenumos konstante ŝanĝiĝantajn financajn kaj sociajn postulojn por Plej Bona Prezo por Ĉiniaj P-Audio Stilaj 15″ Laŭtparolilaj Partoj Laŭtparolila Korbo. Bonvenon kontakti nin se vi interesiĝas pri nia solvo, ni donos al vi surprezon por Kvalito kaj Prezo.
Niaj solvoj estas tre agnoskitaj kaj fidindaj de klientoj kaj plenumos konstante ŝanĝiĝantajn financajn kaj sociajn postulojn porĈina PA-kadro kaj PA-laŭtparolilaj partoj prezoĈar la monda ekonomia integriĝo alportas defiojn kaj ŝancojn al la xxx-industrio, nia kompanio, per daŭrigado de nia teamlaboro, kvalito unue, novigado kaj reciproka profito, estas sufiĉe memfida por oferti al niaj klientoj sincere kvalifikitajn solvojn, konkurencivajn prezojn kaj bonegan servon, kaj por konstrui pli brilan estontecon sub la spirito de pli alta, pli rapida, pli forta kun niaj amikoj kune per daŭrigado de nia disciplino.
Momento-1
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Korbo por purigi la malsupran tavolon, Rako por purigi la korbon por malsupra tavolo, Korbo por modulo de malsupra tavolo,
Muntita en unu-, duobla- aŭ triobla-tavola lavilo, metita en malsamajn injektajn modulojn, flulavas reuzeblajn laboratoriajn vitrovarojn, ceramikaĵojn, plastojn, rustorezistan ŝtalon kaj tiel plu.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | MataSenrusta ŝtalo |
| Aktiveca rulpremilo | Ok |
| Pozicia regulilo | Du |
| Korba kadro puŝtira bato | 550mm |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
Korbobreto kun modula konekto
Mana puŝtira enirejo kaj elirejo puriganta ĉambron
Muntita sur ambaŭ gvidiloj de neoksidebla ŝtalo
Rapida ŝtopila akvenirejo, lavante akvon de la malantaŭo de la kamergvidilo en ĉiun injektomodulon
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 158mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 528mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 566mm |
| Neta pezo | 3 kilogramoj |