Nia strebo kaj firmaa celo estas ĉiam "Ĉiam kontentigi niajn konsumantajn bezonojn". Ni daŭre akiras kaj desegnas rimarkindajn altkvalitajn produktojn por ĉiu el niaj malnovaj kaj novaj klientoj kaj atingas reciproke avantaĝan perspektivon por niaj konsumantoj kaj ankaŭ por ni, por la malmultekosta prezo de 126L Laboratoria Industria Plene Aŭtomata Botela Vitrolavilo en Ĉinio. Sincera kunlaboro kun vi, kune feliĉigos la morgaŭon!
Nia strebado kaj firmaa celo estas ĉiam "Ĉiam kontentigi niajn klientajn bezonojn". Ni daŭre akiras kaj desegnas rimarkindajn altkvalitajn produktojn por kaj niaj malnovaj kaj novaj klientoj kaj atingas reciproke avantaĝan perspektivon por niaj klientoj kaj ankaŭ por ni.Ĉinia Vitrovaĵa Lavmaŝino kaj Laboratoria Vitrovaĵa LavmaŝinoKun ĉiuj ĉi tiuj subtenoj, ni povas servi ĉiun klienton per altkvalita produkto kaj ĝustatempa sendo kun alta respondeco. Estante juna kreskanta kompanio, ni eble ne estas la plej bonaj, sed ni klopodas nian plej bonan por esti via bona partnero.
| Baza parametro | |
| Labora temperaturo | 5-40ºC |
| Elektronika Potenco | 220V/50Hz aŭ 380V/50Hz |
| Elektra drato | 2m/5*10m² |
| Hejta potenco | 4KW/9KW |
| Totala potenco | 9KW/13KW |
| Lavĉambro | 316L neoksidebla ŝtalo |
| Ekstera panelo | 304 neoksidebla ŝtalo |
| Kapacito | 202L |
| Peristaltika pumpilo | 4 pecoj |
| Programoj | 36 defaŭltaj, 100+ kutimaj |
| Lavtemperaturo | ĝis 95ºC |
| RS-232-Pordo | Por translokigi datumojn de la lavilo |
| Tuŝekrano | 7″ kolora ekrano |
| Ekstera dimensio | A/L/P: 990*612*750mm |
| Pezo | 100KG |
| Temperatursensilo | PT1000 |
| Interreta konekto havebla | |
| Videbla fenestro sur la pordo | |
| Sistemo por monitorado de konduktiveco por ellavaĵo | |
| Purakva akcelpumpilo havebla | |
| Alta efikeco vaporkondensilo | |
Enkonduko al funkcio
1. Komencprokrasta opcio: Planita lavado per retronombrado aŭ fiksita tempo
2. Funkcia protektita per malsamaj niveloj de pasvorto
3. Kontrola sistemo: Mikrokomputila kontrolo, RS485, Opto-kupliloj-izolado, Originala importita ĉipo, signala fora dissendo protektita.
4. Aŭtomata pordsistemo
5. Cirkula sistemo: Funkcio de startigo kun ŝanĝiĝema frekvenco. Fluo de cirkulpumpilo: 0-600L/min. Premmonitorado kaj kontraŭŝaŭma lavado por certigi efikan purigadon. Ŝprucbrako kun rapidmonitorilo por alarmi obstaklon.
6. Sistemo de purigaj bretoj: Purigaj bretoj interŝanĝeblaj en ajna nivelo. Fleksebleco de plurnivela injekta lavado kaj interŝanĝeblaj korboj. Pli ol tri akvenirejoj kun aŭtomata fermita valvo. Aŭtomata identigo sur la korbo kaj reguligo de akvofluo.
7. Kapacita alteco: Ununivela purigada alteco: 70cm Purigada alteco en du niveloj: 46cm Purigada alteco en tri niveloj: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Biologia Teknologio-Ko., Ltd.
XPZ estas ĉefa fabrikanto de laboratoriaj vitrolavmaŝinoj, situanta en la urbo Hangzhou, provinco Ĝeĝjango, Ĉinio. XPZ specialiĝas pri esplorado, produktado kaj komerco de aŭtomataj vitrolavmaŝinoj, kiuj estas aplikataj al biofarmacio, medicina sano, kvalita inspektado, manĝaĵmonitorado kaj petrolkemia kampo.
XPZ sin dediĉas al helpi solvi ĉiajn purigajn problemojn. Ni estas la ĉefa provizanto de ĉinaj inspektaj aŭtoritatoj kaj kemiaj entreprenoj, dume la marko XPZ disvastiĝis al multaj aliaj landoj, kiel Barato, Britio, Rusio, Sud-Koreio, Ugando, Filipinoj ktp. XPZ provizas integrajn solvojn bazitajn sur personigita postulo, inkluzive de produkta elekto, instalado kaj funkciiga trejnado ktp.
Ni kolektos pli da entreprenaj avantaĝoj por provizi novigajn produktojn kun alta kvalito kaj bonega servo, por konservi nian longdaŭran amikecon.

Ekspozicio

Nia strebo kaj firmaa celo estas ĉiam "Ĉiam kontentigi niajn konsumantajn bezonojn". Ni daŭre akiras kaj desegnas rimarkindajn altkvalitajn produktojn por ĉiu el niaj malnovaj kaj novaj klientoj kaj atingas reciproke avantaĝan perspektivon por niaj konsumantoj kaj ankaŭ por ni, por la malmultekosta prezo de 126L Laboratoria Industria Plene Aŭtomata Botela Vitrolavilo en Ĉinio. Sincera kunlaboro kun vi, kune feliĉigos la morgaŭon!
Malmultekosta prezo en ĈinioĈinia Vitrovaĵa Lavmaŝino kaj Laboratoria Vitrovaĵa LavmaŝinoKun ĉiuj ĉi tiuj subtenoj, ni povas servi ĉiun klienton per altkvalita produkto kaj ĝustatempa sendo kun alta respondeco. Estante juna kreskanta kompanio, ni eble ne estas la plej bonaj, sed ni klopodas nian plej bonan por esti via bona partnero.