Momento-1
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
Uzata por purigi laboratoriajn vitrovarojn, kiel ekzemple erlenmeyer-flaskojn, triangulajn flaskojn, rondfundajn flaskojn, platfundajn flaskojn, mezurajn flaskojn, mezurcilindrojn.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Injekta ajuto | ф4mmxH160mm |
| Nombro de ajutoj | 21 pecoj |
| Nombro da tenantoj | 21 pecoj |
| Poziciigado de printempaj pecoj | 21 pecoj |
| La tegaĵo de teniloj | PA |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 253mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 192mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 488mm |
| Neta pezo | 2.3 kg |