Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
Uzata por purigi pipetojn.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Nombro de ajutoj | 119 pecoj |
| La alteco de la kadro | 150mm |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 189mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 190mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 485mm |
| Neta pezo | 4.15kg |