Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
povas porti 56 pipetojn, 56 centrifugilojn, provtubojn, supran malplenan botelon, ktp.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Injekta ajuto | ф2.5mmxH110mm |
| Nombro de ajutoj | 112 pecoj |
| Sidlokoj por pipetoj | 56 pecoj |
| Kructenilo | 56 pecoj |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 190mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 190mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 494mm |
| Neta pezo | kg |