Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
Povas purigi 28-pecajn pipetojn, 28-pecajn specimenajn fiolojn kaj 9-pecan erlenmeyer-flakonon, flakonon, mezurflakon, ktp.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Injekta ajuto | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Nombro de ajutoj | 65 pecoj |
| Sidlokoj por pipetoj | 28 pecoj |
| Kructenilo | 28 pecoj |
| Nombro da tenantoj | 9 pecoj |
| Poziciigado de printempaj pecoj | 9 pecoj |
| La tegaĵo de teniloj | PA |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 265mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 190mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 493mm |
| Neta pezo | 3 kilogramoj |