Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Supra tavolo purigkorbo, Meza tavolo purigkorbo, Supra tavolo purigkorbo-rako, Meza tavolo purigkorbo-rako, Supra tavolo modulkorbo, Meza tavolo modulkorbo
Muntita en duobla aŭ triobla lavilo, metita en malsamajn injektajn modulojn, flulavas reuzeblajn laboratoriajn vitrovarojn, ceramikaĵojn, plastojn, rustorezistan ŝtalon kaj tiel plu.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Aktiveca rulpremilo | Ses |
| Pozicia regulilo | Du |
| Korba rekonilo | Unu |
| Korba kadro puŝtira bato | 550mm |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
Korbobreto kun modula konekto
Mana puŝtira enirejo kaj elirejo puriganta ĉambron
Larante gvidrelon de neoksidebla ŝtalo ambaŭflanke
Rapida ŝtopila akvenirejo, lavante akvon de la malantaŭo de la kamergvidilo en ĉiun injektomodulon
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 140mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 536mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 562mm |
| Neta pezo | 3.35kg |