Momento-1
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Korbo por purigi la malsupran tavolon, Rako por purigi la korbon por malsupra tavolo, Korbo por modulo de malsupra tavolo,
Muntita en unu-, duobla- aŭ triobla-tavola lavilo, metita en malsamajn injektajn modulojn, flulavas reuzeblajn laboratoriajn vitrovarojn, ceramikaĵojn, plastojn, rustorezistan ŝtalon kaj tiel plu.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | MataSenrusta ŝtalo |
| Aktiveca rulpremilo | Ok |
| Pozicia regulilo | Du |
| Korba kadro puŝtira bato | 550mm |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
Korbobreto kun modula konekto
Mana puŝtira enirejo kaj elirejo puriganta ĉambron
Muntita sur ambaŭ gvidiloj de neoksidebla ŝtalo
Rapida ŝtopila akvenirejo, lavante akvon de la malantaŭo de la kamergvidilo en ĉiun injektomodulon
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 158mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 528mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 566mm |
| Neta pezo | 3 kilogramoj |