Momento-1
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Malsupra tavolo purigkorbo, Malsupra tavolo purigkorbo rako, Malsupra tavolo modulkorbo
Muntita en unu-, duobla- aŭ triobla-tavola lavilo, metita en malsamajn injektajn modulojn, flulavas reuzeblajn laboratoriajn vitrovarojn, ceramikaĵojn, plastojn, rustorezistan ŝtalon kaj tiel plu.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | MataSenrusta ŝtalo |
| Aktiveca rulpremilo | Ok |
| Pozicia regulilo | Du |
| Korba kadro puŝtira bato | 550mm |
Mana puŝtira enirejo kaj elirejo puriganta ĉambron
Ŝarĝu en la malsupra parto de la purigmaŝino
Portu ĉiajn retajn pletojn kaj ĉiajn korbekilojn
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 79mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 529mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 546mm |
| Neta pezo | 2 kilogramoj |