Momento-2/F2
Gloro-2/F2
Aŭroro-2/F2
Fulmo-F2
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
Uzata por purigi laboratoriajn vitrovarojn, kiel ekzemple erlenmeyer-flaskojn, triangulajn flaskojn, rondfundajn flaskojn, platfundajn flaskojn, mezurajn flaskojn, mezurcilindrojn.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Injekta ajuto | ф4mmxH140mm |
| Nombro de ajutoj | 44 pecoj |
| Kructenilo | 44 pecoj |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 159mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 215mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 482mm |
| Neta pezo | 2.5 kg |
Atestado
Hangzhou Xipingzhe Biologia Teknologio-Ko., Ltd.
XPZ estas ĉefa fabrikanto de laboratoriaj vitrolavmaŝinoj, situanta en la urbo Hangzhou, provinco Ĝeĝjango, Ĉinio. XPZ specialiĝas pri esplorado, produktado kaj komerco de aŭtomataj vitrolavmaŝinoj, kiuj estas aplikataj al biofarmacio, medicina sano, kvalita inspektado, manĝaĵmonitorado kaj petrolkemia kampo.
XPZ sin dediĉas al helpi solvi ĉiajn purigajn problemojn. Ni estas la ĉefa provizanto de ĉinaj inspektaj aŭtoritatoj kaj kemiaj entreprenoj, dume la marko XPZ disvastiĝis al multaj aliaj landoj, kiel Barato, Britio, Rusio, Sud-Koreio, Ugando, Filipinoj ktp. XPZ provizas integrajn solvojn bazitajn sur personigita postulo, inkluzive de produkta elekto, instalado kaj funkciiga trejnado ktp.
Ni kolektos pli da entreprenaj avantaĝoj por provizi novigajn produktojn kun alta kvalito kaj bonega servo, por konservi nian longdaŭran amikecon.
XPZ-fabriko

Ekspozicio

