Rapidaj kaj superaj ofertoj, informitaj konsilistoj por helpi vin elekti la ĝustan solvon, kiu konvenas al ĉiuj viaj bezonoj, mallonga generacia tempo, respondeca kvalito-manipulado kaj unikaj produktoj kaj servoj por pagado kaj sendo por OEM-Provizo Ĉinio UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injekta LED-Ŝilda Modulo. Ni bonvenigas vin viziti nian fabrikon kaj antaŭĝojas krei bonvenigajn komercajn rilatojn kun klientoj hejme kaj eksterlande en la proksima estonteco.
Rapidaj kaj superaj ofertoj, informitaj konsilistoj por helpi vin elekti la ĝustan solvon, kiu konvenas al ĉiuj viaj bezonoj, mallonga generacia tempo, respondeca kvalita pritraktado kaj unikaj produktoj kaj servoj por pagado kaj sendo.Ĉinia LED-Modulo, Injekta ModuloNi ĉiam kreas novan teknologion por raciigi la produktadon kaj provizi varojn je konkurencivaj prezoj kaj alta kvalito! Klienta kontento estas nia prioritato! Sciigu nin pri via ideo por disvolvi unikan dezajnon por via propra modelo por eviti tro multajn similajn partojn sur la merkato! Ni ofertos nian plej bonan servon por kontentigi ĉiujn viajn bezonojn! Nepre kontaktu nin tuj!
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
Uzata por purigi laboratoriajn vitrovarojn, kiel ekzemple erlenmeyer-flaskojn, triangulajn flaskojn, rondfundajn flaskojn, platfundajn flaskojn, mezurajn flaskojn, mezurcilindrojn.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Injekta ajuto | ф6mmxH220mm |
| Nombro de ajutoj | 8 pecoj |
| Nombro da tenantoj | 8 pecoj |
| Poziciigado de printempaj pecoj | 8 pecoj |
| La tegaĵo de teniloj | PA |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 253mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 140mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 488mm |
| Neta pezo | 0.9kg |