Leviĝanta-F1
Injekta purigada korbo, Injekta purigada korba rako, Injekta modulo
Uzata por purigi specimenajn fiolojn
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Diametro de rapida interfaco | 32mm |
| Injekta ajuto | ф2.5mmxH110mm |
| Nombro de ajutoj | 88 pecoj |
| Kructenilo | 88 pecoj |
Injekto-tipa modula purigada korbo kun konekta pordo
Ŝarĝu maldekstren kaj dekstren de la modula korbo
Rapida ŝtopila enigo, pura akvo el la modula korbo en ĉiun injektan modulan ajuton
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 170mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 558mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 352mm |
| Neta pezo | kg |