Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Ne-injekta purigada korbo
Taŭga por larĝbuŝaj ujoj, mezurtasoj, ktp.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Malgrandaj printempaj krampoj | 26 |
| Alto | 105mm |
| Interspacigo | 60mm |
La korba modulo
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 116mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 220mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 410mm |
| Neta pezo | kg |