Momento-2
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F2
Malsupra tavolo purigkorbo, Malsupra tavolo purigkorbo rako, Malsupra tavolo modulkorbo
Muntita en unu-, duobla- aŭ triobla-tavola lavilo, metita en malsamajn injektajn modulojn, flulavas reuzeblajn laboratoriajn vitrovarojn, ceramikaĵojn, plastojn, rustorezistan ŝtalon kaj tiel plu.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | MataSenrusta ŝtalo |
| Aktiveca rulpremilo | Ok |
| Pozicia regulilo | Du |
| Korba kadro puŝtira bato | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Mana puŝtira enirejo kaj elirejo puriganta ĉambron
Ŝarĝu en la malsupra parto de la purigmaŝino
Portu ĉiajn retajn pletojn kaj ĉiajn korbekilojn
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 83mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 531mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 560mm |
| Neta pezo | 2 kilogramoj |
Atestado
Firmaa Profilo
XPZ estas ĉefa fabrikanto de laboratoriaj vitrolavmaŝinoj, situanta en la urbo Hangzhou, provinco Ĝeĝjango, Ĉinio. XPZ specialiĝas pri esplorado, produktado kaj komerco de aŭtomataj vitrolavmaŝinoj, kiuj estas aplikataj al biofarmacio, medicina sano, kvalita inspektado, manĝaĵmonitorado kaj petrolkemia kampo.
XPZ sin dediĉas al helpi solvi ĉiajn purigajn problemojn. Ni estas la ĉefa provizanto de ĉinaj inspektaj aŭtoritatoj kaj kemiaj entreprenoj, dume la marko XPZ disvastiĝis al multaj aliaj landoj, kiel Barato, Britio, Rusio, Sud-Koreio, Ugando, Filipinoj ktp. XPZ provizas integrajn solvojn bazitajn sur personigita postulo, inkluzive de produkta elekto, instalado kaj funkciiga trejnado ktp.
Ekspozicio