Momento-1
Gloro-2
Aŭroro-2
Aŭroro-F2
Fulmo-F1
Malsupra tavolo purigkorbo, Malsupra tavolo purigkorbo rako, Malsupra tavolo modulkorbo
Muntita en unu-, duobla- aŭ triobla-tavola lavilo, metita en malsamajn injektajn modulojn, flulavas reuzeblajn laboratoriajn vitrovarojn, ceramikaĵojn, plastojn, rustorezistan ŝtalon kaj tiel plu.
| Materialo | 316L Neoksidebla ŝtalo |
| Koloro | Mata neoksidebla ŝtalo |
| Aktiveca rulpremilo | Ok |
| Pozicia regulilo | Du |
| Korba kadro puŝtira bato | 550mm |
Dividita en du tavolojn por ŝarĝi la retan pleton
Enkonstruita rotacia ŝprucbrako
Mana puŝtira enirejo kaj elirejo puriganta ĉambron
| Eksteraj dimensioj, Alto en mm | 230mm |
| Eksteraj dimensioj, Larĝo en mm | 528mm |
| Eksteraj dimensioj, Profundo en mm | 584mm |
| Neta pezo | 5.6 kg |
Atestado
XPZ-Firmao
Hangzhou Xipingzhe Biologia Teknologio-Ko., Ltd.
XPZ estas ĉefa fabrikanto de laboratoriaj vitrolavmaŝinoj, situanta en la urbo Hangzhou, provinco Ĝeĝjango, Ĉinio. XPZ specialiĝas pri esplorado, produktado kaj komerco de aŭtomataj vitrolavmaŝinoj, kiuj estas aplikataj al biofarmacio, medicina sano, kvalita inspektado, manĝaĵmonitorado kaj petrolkemia kampo.
XPZ sin dediĉas al helpi solvi ĉiajn purigajn problemojn. Ni estas la ĉefa provizanto de ĉinaj inspektaj aŭtoritatoj kaj kemiaj entreprenoj, dume la marko XPZ disvastiĝis al multaj aliaj landoj, kiel Barato, Britio, Rusio, Sud-Koreio, Ugando, Filipinoj ktp. XPZ provizas integrajn solvojn bazitajn sur personigita postulo, inkluzive de produkta elekto, instalado kaj funkciiga trejnado ktp.
Ni kolektos pli da entreprenaj avantaĝoj por provizi novigajn produktojn kun alta kvalito kaj bonega servo, por konservi nian longdaŭran amikecon.
XPZ-fabriko

Ekspozicio

